Back to the top
zooming-background

Keratyna

Keratyna na włosy

Niesforne, podatne na puszenie, zniszczone i przesuszone włosy? Jeśli chcesz zapanować nad swoją fryzurą, rozważ wykonanie keratynowego prostowania włosów.

 

 

Keratynowe wygładzenie włosów, znane jest także jako brazylijskie prostowanie włosów. Jest to metoda odżywania oraz regeneracji włosów poprzez uzupełnienie w ich strukturze niedoborów keratyny, czyli białka będącego naturalnym składnikiem budulcowym włosów. Formuła została opracowana w Brazylii z myślą o kobietach, które cieszą się gęstymi, lecz puszącymi się, kręconymi i zniszczonymi włosami. Pomysł na keratynowe prostowanie włosów powstał z myślą o wygładzeniu niesfornych loków oraz ochroną przed wilgocią.
Nie jesteś pewna czy keratynowe wygładzenie jest dla Ciebie ? Przed zabiegiem polecamy umówić się na bezpłatną konsultację.

Cena za keratynowe wygładzenie włosów od 300 zł
*cena zależy od gramatury zużytego produktu

Wygładzenie keratynowe w Łódzkim Fryzjerze :

Kosmetyki bezpieczne dla Twoich włosów

Zawsze gdy w nasze ręce trafi kosmetyk do pielęgnacji włosów, sprawdzamy go, czy na pewno będzie działał na włosy.  Keratynowe prostowanie włosów to zabieg, którego podstawą są najwyższej jakości kosmetyki. Wiemy to i dlatego masz pewność, że oddając się w nasze ręce , Twoje włosy odzyskają blask i będą wyglądać rewelacyjnie.

Keratyna to nie prostowanie

Informacja, ze zabieg keratynowego prostowania prostuje włosy to błąd. Głównym zadaniem tego zabiegu jest odżywienie i odbudowa struktury włosa poprzez nakładanie czystej keratyny na kosmyki, a następnie aktywowanie produktu ciepłem. Skutkiem „ubocznym” tego procesu jest prostowanie włosów, a tak naprawdę ich wygładzenie.

 

© 2019